środa, 24.7.2019

Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Jesteś tutaj: NGO > Konkursy ofert > Wyniki konkursów

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku powierza się prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej następującym organizacjom pozarządowym:

Punkt w Tczewie - Instytutowi Aktywizacji Regionów z siedzibą w Gdyni, nazwa zadania: Pomoc Obywatelom – Prowadzenie Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Tczewie, wysokość dotacji: 60.725,88 zł.

Punkt w Gniewie - Zaborskiemu Towarzystwu Naukowemu z siedzibą w Brusach, nazwa zadania: Nieodpłatna pomoc prawna, wysokość dotacji: 60.725,88 zł.

Punkt w Subkowach - Stowarzyszeniu Pomorskie Centrum Terapeutyczno-Prawne Interios z siedzibą w Gdyni, nazwa zadania: Prawo bliżej obywatela – Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Subkowach, wysokość dotacji: 60.725,88 zł.