środa, 24.7.2019

Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Jesteś tutaj: NGO > Konkursy ofert > Wyniki konkursów

Ogłoszenie w sprawie udzielenia dofinansowania na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych ze środków PFRON w 2017 roku

Ogłoszenie

w sprawie udzielenia dofinansowania na wsparcie realizacji zadań publicznych  Powiatu Tczewskiego  w zakresie rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych ze środków PFRON w 2017 roku.

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż Uchwałą nr 129/427/2017 z dnia 9 maja 2017 roku przyznano dotacje w wysokości 20 000 zł na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 czerwca 2017 roku do  31 grudnia 2017 roku, następującym podmiotom:

1) 8 500, 00 zł dla Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w  na realizację zadania ,,Jestem samodzielny”,

2) 4 500, 00 zł dla Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną na realizację zadania „Pokonać przeszkody- dodatkowe wsparcie rehabilitacyjne dla osób o szczególnych potrzebach”,

3) 7 000, 00 zł dla Polskiego Związku Niewidomych- Okręg Pomorski na realizację zadania „Wypoczynek z rehabilitacją 2017”.