środa, 24.7.2019

Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Jesteś tutaj: NGO > Tryb bezkonkursowy > Przyznane dotacje

Ogłoszenie o przyznaniu dotacji z zakresu rozwoju kultury w powiecie tczewskim w trybie bezkonkursowym - (2) 2016

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w trybie artykułu 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na posiedzeniu w dniu 27 października 2016 r. przyznał dotację na realizację zadań publicznych nastepującym podmiotom:

1) 1.750,00 zł Stowarzyszeniu Gniewski Uniwersytet III Wieku z siedzibą w Gniewie na realizację zadania: Pod skrzydłami kociewskich aniołów;

2) 1.350,00 zł Stowarzyszeniu Centrum Aktywnych – Gniew z siedzibą w Gniewie na realizację zadania: Wieczorne spotkania z poezją.