środa, 24.7.2019

Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny

Jesteś tutaj: NGO > Konkursy ofert > Komisje Konkursowe

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż Uchwałą Nr 3/11/2018 z dnia 29 listopada 2018 roku powołano komisję konkursową opiniującą oferty na realizację zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej – prowadzenie domu pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie, w składzie:

1) Katarzyna Wróbel – dyrektor PCPR w Tczewie – przewodnicząca Komisji Konkursowej,

2) Mariusz Ząbek – zastępca dyrektora,

3) Barbara Laska  - młodszy referent ds. organizacyjnych,

4) Karolina Ciosek – starszy księgowy.