Przejdź do treści

Niedziela, 22.10.2017

Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: NGO > Aktualności

Zdobądź środki na wkład własny

Zdobądź środki na wkład własny

Do 30 listopada 2017 roku można składać wnioski o dofinansowanie wymaganego wkładu własnego w projektach dotyczących aktywizacji i/lub integracji osób niepełnosprawnych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach obszaru E „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Celem strategicznym programu jest wyrównywanie szans oraz zwiększenie dostępu osób niepełnosprawnych do rehabilitacji zawodowej i społecznej ze szczególnym uwzględnieniem osób zamieszkujących regiony słabiej rozwinięte gospodarczo i społecznie.
W ramach obszaru E można wnioskować o dofinansowanie wymaganego wkładu własnego do 20% całkowitych kosztów realizacji projektu wskazanych w umowie o dofinansowanie. 
Zgodnie z warunkami brzegowymi obowiązującymi w bieżącym roku Projektodawcy mogą pozyskać do 9.000,00 zł na każdą osobę niepełnosprawną, która będzie w sposób stały korzystać z rezultatów projektu, przy czym projekt musi dotyczyć co najmniej 30 osób niepełnosprawnych.
Adresatami pomocy mogą być: gminy, powiaty i organizacje pozarządowe. 
Procedury realizacji oraz załączniki, w tym wniosek o dofinansowanie ze środków PFRON znajdują się na stronie Funduszu (http://www.pfron.org.pl/) w zakładce: Programy i zadania PFRON --> Programy i zadania realizowane obecnie --> Program wyrównywania różnic między regionami III. 
Projektodawcy zainteresowani możliwością uzyskania dofinansowania w ramach obszaru E proszeni są o składanie wniosków do dnia 30 listopada 2017 r. w Oddziale Pomorskim PFRON w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 184. 
Dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Pomorskim PFRON lub telefonicznie pod numerami: (58) 3500539, (58) 3500533, (58) 3500530. 

 

wydruk, pdf

przeczytaj treść ponownie

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies


Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.