Czwartek, 17.10.2019

Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

XXV edycja konkursu Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego

Kapituła Nagrody Bursztynowego Mieczyka ma zaszczyt zaprosić do udziału w jubileuszowej, XXV edycji Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego.  Nagroda ufundowana jest przez Wojewodę Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego, wzorcowo działających w obszarze polityki społecznej i ochrony środowiska.

Nieprzekraczalny termin składania wniosków nominacyjnych do Nagrody upływa 4 listopada 2019 roku o godzinie 12:00.

Prezentacja Laureatów oraz wręczenie Nagród odbędzie się 7 grudnia 2019 roku, podczas uroczystej Gali Nagrody Bursztynowego Mieczyka w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Szczegóły w załącznikach.