Niedziela, 22.10.2017

Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Wydział Zdrowia, Spraw Społecznych i PFRON przypomina o przyjmowaniu zgłoszeń do bazy PES

Zgodnie z zapisami programu współpracy Powiatu Tczewskiego z organizacjami pozarządowymi Wydział Zdrowia, Spraw Społecznych i PFRON prowadzi prace związane z utworzeniem elektronicznej bazy podmiotów ekonomii społecznej (PES) mających swoją siedzibę na terenie powiatu tczewskiego. O tworzeniu bazy i jej znaczeniu pisaliśmy tutaj.

Na dzień dzisiejszy do bazy wprowadzono dwa wpisy. Zachęcamy podmioty prowadzące działalność  statutową odpłatną i/lub gospodarczą do skorzystania z możliwości zamieszczania informacji na temat oferowanych usług, co może przyczynić się do uzyskania dodatkowych zleceń.

Czwartek, 21 kwietnia 2016 r.