Rozstrzygnięcie konkursu ofert na realizację w 2019 r. działań edukacyjnych w ramach programu polityki zdrowotnej pn. Recepta na raka - program wczesnego wykrywania raka płuc wśród mieszkańców powiatu tczewskiego

Na posiedzeniu w dniu 21 marca  2019 r. Zarząd Powiatu Tczewskiego podjął uchwałę Nr 22/79/2019 w sprawie udzielenia dotacji z budżetu Powiatu Tczewskiego na realizację w 2019 r. działań edukacyjnych w ramach programu polityki zdrowotnej pn. Recepta na raka - program wczesnego wykrywania raka płuc wśród mieszkańców powiatu tczewskiego, zgodnie z którą dotację przyznano Stowarzyszeniu Terapii i Profilaktyki Szkolnej "Przemiana" z siedzibą w Tczewie na zadanie pn.: Nałóg to Twój wróg, hartuj ciało i bądź zdrów! - 5.000,00 złotych.