Przejdź do treści

Piątek, 21.2.2020

Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: NGO > Aktualności

Program Współpracy Wojewody Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020

W dniu 6 grudnia 2019 r. Wojewoda Pomorski podpisał zarządzenie w sprawie przyjęcia „Programu Współpracy Wojewody Pomorskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2020”, które wraz z  tym programem zostało umieszczone na stronie BIP Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z Programem oraz monitorowania strony Urzędu a także Kuratorium Oświaty, na której będą ogłaszane odpowiednie konkursy w ramach niniejszego Programu z trzech przyjętych do realizacji  priorytetowych obszarów:

  1. Z zakresu pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób
  2. Z zakresu działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży
  3. Z zakresu ratownictwa i ochrony ludności – wykonywanie zadań z zakresu ratownictwa wodnego oraz organizowanie i prowadzenie szkoleń ratowników wodnych w zakresie ratownictwa wodnego na obszarze województwa pomorskiego oraz z zakresu porządku i bezpieczeństwa publicznego - realizowanie  programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020.  

https://uwgdansk.bip.gov.pl/2019-rok/280740_zarzadzenie-wojewody-pomorskiego-z-dnia-6-grudnia-2019-r.html

wydruk, pdf

przeczytaj treść ponownie

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.