środa, 20.1.2021

Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Podsumowanie konsultacji projektu Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Tczewskim na lata 2021-2030

Wydział Zdrowia, Spraw Społecznych i PFRON, zgodnie z uchwałą Nr LII/328/10 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 29 czerwca 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, poddał pod konsultacje społeczne projekt Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Tczewskim na lata 2021 – 2030.

Uwagi i propozycje zapisów Programu można było zgłaszać w terminie od 2 grudnia 2020 r. do 15 grudnia 2020 r., w formie elektronicznej na adres e-mail: zdrowie@powiat.tczew.pl, lub przekazać w sposób tradycyjny do Starostwa Powiatowego w Tczewie, ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew, lub przesłać na adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na ePUAP : /777j6hyrlf/SkrytkaESP.

Uwagi i opinie zgłaszane w trakcie konsultacji zostały przedstawione w dokumencie: Podsumowanie konsultacji projektu PPdnRzON 2021 2030.

Projekt Programu, po wprowadzonych zmianach, został przyjęty przez Zarząd Powiatu Tczewskiego w dniu 30 grudnia 2020 roku.

W załączeniu ostateczne brzmienie projektu Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Tczewskim na lata 2021 – 2030, który będzie przedmiotem obrad styczniowej sesji Rady Powiatu Tczewskiego, której termin i porządek zostanie zamieszczony na stronie Biuletynu Informacji Publicznej, w zakładce Organy Powiatu.