Sobota, 7.12.2019

Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

FaniMani.pl – nowy sposób na dodatkowe fundusze dla NGO

Działasz w fundacji, stowarzyszeniu albo innej organizacji, która potrzebuje pieniędzy na swoje działania? Zarejestruj ją w serwisie FaniMani.pl i przekonaj się, że zbieranie funduszy może być proste i nic nie kosztuje.

Przedsięwzięcia umożliwiające zdobywanie pieniędzy przy okazji robienia przez internautów e-zakupów cieszą się już dużą popularnością za granicą. Teraz także polskie organizacje mogą w ten prosty sposób zdobywać środki na swoje działania. Wystarczy, że zarejestrują się na FaniMani.pl. To warta uwagi inicjatywa, bo statystyki pokazują, że kupując online każdy z nas wydaje średnio 1700 zł rocznie. Dzięki FaniMani.pl część tej kwoty może zasilić konta podmiotów potrzebujących wsparcia.

Z serwisem współpracuje już kilkaset popularnych sklepów internetowych. Gdy internauta kupując coś w jednym z nich wskaże wybraną fundację, stowarzyszenie czy inny podmiot z bazy FaniMani.pl, sklep przekazuje na jego rzecz określony procent swojego zysku z tej transakcji. Od użytkowników i organizacji nie są pobierane żadne prowizje czy opłaty.

Kwota, jaką można w ten sposób uzbierać, zależy w dużej mierze od samej organizacji i jej zaangażowania. Dlatego też serwis udostępnia wszystkim użytkownikom specjalnie przygotowane materiały, które podpowiadają, w jaki sposób nagłośnić to, że można wspierać realizację ich celów korzystając z FaniMani.pl. Warto spróbować!