Czwartek, 25.2.2021

Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława

Lista OPP uprawnionych do otrzymania 1% za 2020

Przekazując 1% swojego podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego wspieramy konkretny cel, działanie lub grupę odbiorców danej organizacji. Dzięki uzyskanemu wsparciu organizacje mogą się rozwijać i jeszcze lepiej służyć mieszkańcom,  m.in. poprzez pomoc najbiedniejszym, organizowanie zajęć kulturalnych, edukacyjnych, sportowych, czy też inicjowanie i podejmowanie działań na rzecz rozwoju regionu.

To od nas zależy ile środków pochodzących z 1 % pozostanie w powiecie tczewskim. Poniżej publikujemy wykaz OPP powiatu tczewskiego uprawnionych do otrzymania  1% podatku dochodowego za 2020 rok.

czytaj całość: Lista OPP uprawnionych do otrzymania 1% za 2020

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych w powiecie tczewskim w 2021 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych w powiecie tczewskim w 2021 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2021 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2021 r.

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w  zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2021 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2021 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2021 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2021 roku