Sobota, 25.1.2020

Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

W załączniku prezentujemy wyniki oceny formalnej ofert złożonych na otwarty konkurs na dotacje celowe dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. Jednocześnie informujemy, że wnioski, które uzyskały negatywną oceną formalną nie podlegają uzupełnieniu.

czytaj całość: Wyniki oceny formalnej - Konkurs na dotacje celowe dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w 2020 r.

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2020 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2020 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2020 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2020 roku

Dotacje na prace konserwatorskie w 2020 roku

Uchwałą Nr XIV/115/2019 z dnia 20 grudnia 2019 roku w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Tczewskiego na 2020 rok, Rada Powiatu Tczewskiego zaplanowała środki na finansowanie lub dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w wysokości 10.000 zł.

czytaj całość: Dotacje na prace konserwatorskie w 2020 roku