Sobota, 7.12.2019

Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Działając na podstawie art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2019 r. poz. 688 i 1570) Zarząd Powiatu Tczewskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie  realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2020 roku - Obchody 100-lecia przyłączenia ziem powiatu tczewskiego do Niepodległej Polski.

Treść ogłoszenia znajduje się w załączniku.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na zadania z zakresu rozwoju kultury - Obchody 100-lecia przyłączenia ziem powiatu tczewskiego do Niepodległej Polski

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na powierzenie w roku 2020 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej, przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie w roku 2020 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej

Na prośbę likwidatora Stowarzyszenia Brydża Sportowego TREFL Tczew zamieszczamy ogłoszenie w sprawie prowadzonego postepowania likwidacyjnego.

czytaj całość: Informacja o wszczęciu postępowania likwidacyjnego Stowarzyszenia Brydża Sportowego TREFL Tczew

Zgodnie z uchwałą Nr 61//178/2019 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 21 listopada 2019 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku.

Termin składania ofert: do dnia 30 grudnia 2019 r. do godz. 10.00 – w wersji elektronicznej za pośrednictwem elektronicznego generatora ofert witkac.pl oraz do dnia 30 grudnia 2019 r. do godz. 15.00 – w wersji papierowej.

Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku

Zgodnie z uchwałą Nr 61//177/2019 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 21 listopada 2019 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2020 roku.

Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2020 roku