środa, 20.1.2021

Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie, w związku z ogłoszeniem konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego Powiatu Tczewskiego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej – prowadzenie placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego w okresie od 1 kwietnia 2021 roku do 31 grudnia 2024 roku, zaprasza zainteresowane fundacje, organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057) do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej. Celem działania komisji konkursowej jest opiniowanie złożonych ofert.

czytaj całość: Zaproszenie do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej na 2021 rok (PCPR)

Informujemy, że Sekretariat Rady Państw Morza Bałtyckiego opublikował informację o planowanym naborze wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów (Project Support Facility, PSF) na rok 2021.

czytaj całość: Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów (Project Support Facility, PSF) na rok 2021

Koordynator ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Podaje się do publicznej wiadomości, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 52/2020 Starosty Tczewskiego z dnia 22 grudnia 2020 r.  na Koordynatora ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi powołano

Barbarę Sinkiewicz – Zastępcę Naczelnika Wydziału Zdrowia, Spraw Społecznych i PFRON.

Dane kontaktowe: tel. 58 7734916, e-mail: bsinkiewicz@powiat.tczew.pl

czytaj całość: Koordynator ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Zarząd Powiatu Tczewskiego informuje, że na mocy uchwały Nr 125/375/2020 z dnia 30 grudnia przyznano dotacje na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przyznanie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej (1 stycznia 2021 - 31 grudnia 2021 r.)