Wtorek, 13.11.2018

Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Jesteś tutaj: NGO > Konkursy ofert > Ogłoszenia

Zmiana terminu składania ofert w otwartym konkursie ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019 roku

Zmianie ulega ogłoszenie dotyczące otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019 roku.

Zgodnie z uchwałą nr 213/674/2018 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 26 października 2018 r. zmieniającą uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019 roku ulega wydłużeniu termin składania ofert.

Wobec powyższego oferty realizacji zadań objętych konkursem należy złożyć w wersji elektronicznej oraz papierowej, w następujący sposób:

1) do dnia 13 listopada 2018 r. do godz. 10.00 tylko ofertę bez załączników – w wersji elektronicznej za pomocą platformy „Witkac.pl” udostępnionej na stronie https://witkac.pl, oraz

2) do dnia 13 listopada 2018 r. do godz. 15.00 – wersję papierową oferty (wygenerowaną jako PDF) opatrzoną datą i podpisem/podpisami osoby/osób upoważnionych do składania oświadczeń woli w imieniu oferenta wraz z wymaganymi w wersji papierowej załącznikami.