Przejdź do treści

Czwartek, 1.12.2022

Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: NGO > Program współpracy

Program współpracy

Program współpracy

Program współpracy Powiatu Tczewskiego z organizacjami pozarządowymi określa obszary, zasady i formy współpracy Powiatu z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

Zawiera zakres zadań, stanowiących podstawę dla władz Powiatu do dysponowania środkami publicznymi, przeznaczonymi na finansowanie lub dofinansowanie zadań publicznych pozostających we właściwości Powiatu, a realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Udział w jego opracowaniu w równym stopniu mają przedstawiciele III sektora i Powiatu, dzięki czemu wyraża wspólne cele i dążenia w zaspakajaniu potrzeb społecznych mieszkańców oraz jest podstawą budowania partnerstwa między administracją publiczną i podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego.

Zobacz:

Na rok bieżący – program współpracy Powiatu Tczewskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.

W latach ubiegłych – programy współpracy Powiatu Tczewskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w latach ubiegłych.

Sprawozdania z realizacji – roczne sprawozdania z realizacji programów współpracy Powiatu Tczewskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego

wydruk, pdf

przeczytaj treść ponownie

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.