Piątek, 24.3.2017

Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Certyfikat ODL dla Fundacji Pokolenia

Z przyjemnością informujemy, że  Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundacja Pokolenia uhonorowany został przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce Certyfikatem poświadczającym spełnienie najwyższych standardów w realizacji Programu „Działaj Lokalnie”. Przyznanie certyfikatu jest formą docenienia za szczególne zaangażowanie i profesjonalizm w prowadzeniu działań służących rozwojowi i aktywizacji społeczności lokalnych, stanowiące wzór dla innych organizacji.

Standardy Ośrodków Działaj Lokalnie oceniane są w czterech obszarach - potencjału instytucjonalnego ODL, współpracy z grantobiorcami i otoczeniem, współpracy z PAFW i ARFP oraz współpracy w ramach sieci ODL.

Wykaz Ośrodków Działaj Lokalnie, które pozytywnie przeszły proces certyfikacji, można znaleźć na stronie: http://www.dzialajlokalnie.pl.