Czwartek, 17.8.2017

Imieniny: Anity, Elizy, Mirona

Ogłoszenie o przyznaniu dotacji w trybie bezkonkursowym - 3/2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż na posiedzeniu w dniu 3 sierpnia 2017 r. przyznano dotację Towarzystwu Przyjaciół Zabytków Pelplina z siedzibą w Pelplinie w wysokości 1.900,00 zł na realizację zadania publicznego pod nazwą: Płyń po zdrowie! Spływ kajakowy promujący kulturę fizyczną.

czytaj całość: Ogłoszenie o przyznaniu dotacji w trybie bezkonkursowym - 3/2017

Ogłoszenie o przyznaniu dotacji w trybie bezkonkursowym – 2/2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż na posiedzeniu w dniu 26 lipca 2017 r. przyznano dotację Tczewskiemu Uniwersytetowi Trzeciego Wieku z siedzibą w Tczewie w wysokości 2.100,00 zł na realizację zadania publicznego pod nazwą: Seniorzy mieszkańcom Ziemi Tczewskiej.

czytaj całość: Ogłoszenie o przyznaniu dotacji w trybie bezkonkursowym – 2/2017

EUROPEJSKI TYDZIEŃ REGIONÓW I MIAST 2017

Z inicjatywy Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego, Przewodniczącego Zarządu „Stowarzyszenia Pomorskie w Unii Europejskiej” organizowany jest wyjazd dla przedstawicieli organizacji i instytucji non-profit do Brukseli. Wyróżniając najprężniej działające organizacje i instytucje non-profit z terenu naszego województwa, pragniemy  serdecznie zaprosić do zgłaszania kandydatur do udziału w wizycie studyjnej „Europejski Tydzień Regionów  i Miast  2017”.  Tegoroczna jubileuszowa edycja z okazji 15-lecia tego wydarzenia odbędzie się w dniach od 9 do 12 października br. w Brukseli.

czytaj całość: EUROPEJSKI TYDZIEŃ REGIONÓW I MIAST 2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie realizowanych programów polityki zdrowotnej w 2017 roku przyznaje się dotację w wysokości 1.585,50 zł Stowarzyszeniu "Wesoła Stonoga" z siedzibą w Pelplinie na realizację zadania pod nazwą: Wesoła Stonoga aktywnie po zdrowie.

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie realizowanych programów polityki zdrowotnej w 2017 roku

Z uwagi na wyczerpanie puli środków finansowych przeznaczonych na prowadzenie konkursu ofert na dofinansowanie w 2017 roku wkładu własnego organizacji pozarządowych w zakresie realizowanych projektów ogłasza się zakończenie naboru wniosków na dofinansowanie wkładu własnego organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do projektów współfinansowanych ze środków funduszy europejskich lub z innych programów o zasięgu co najmniej wojewódzkim.

czytaj całość: Ogłoszenie o zakończeniu naboru wniosków w otwartym konkursie ofert na dofinansowanie w 2017 roku wkładu własnego organizacji pozarządowych w zakresie realizowanych projektów