Czwartek, 25.5.2017

Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Zdobądź środki na wkład własny

Do 30 listopada 2017 roku można składać wnioski o dofinansowanie wymaganego wkładu własnego w projektach dotyczących aktywizacji i/lub integracji osób niepełnosprawnych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach obszaru E „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

czytaj całość: Zdobądź środki na wkład własny

Zarząd Powiatu Tczewskiego uchwałą Nr 130/432/2017 z dnia 17 maja 2017 r. w sprawie uznania celowości realizacji zadania publicznego uznał za celową realizację zadania publicznego pod nazwą: Turniej Siatkówki Plażowej na otwarcie nowego boiska, nazwa oferenta: Ochotnicza Straż Pożarna w Jeleniu z siedzibą w Jeleniu.

czytaj całość: Ogłoszenie w sprawie uznania celowości realizacji zadania publicznego pn. Turniej Siatkówki Plażowej na otwarcie nowego boiska

Fundacja Pokolenia zachęca do udziału w lokalnym konkursie grantowym Działaj Lokalnie X 2017.

Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?
Działaj Lokalnie jest dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu powiatu tczewskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.
Na najlepsze projekty czekają dotacje do 6000 złotych.
Nabór wniosków trwa do 10 czerwca 2017.

czytaj całość: Konkurs grantowy Działaj Lokalnie X 2017 wystartował. Nabór wniosków trwa do 10 czerwca

Zgodnie z uchwałą Nr 128/423/2017 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 27 kwietnia 2017 r.
ogłasza się otwarty konkurs ofert na dofinansowanie w 2017 roku wkładu własnego organizacji pozarządowych w zakresie realizowanych projektów.
Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które realizują projekty współfinansowane ze środków funduszy europejskich lub z innych programów o zasięgu co najmniej wojewódzkim.
Termin składania ofert: od 29 maja 2017 r. do 10 października 2017 r. do godz. 15:00 lub do wyczerpania środków budżetowych.
Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na dofinansowanie w 2017 roku wkładu własnego organizacji pozarządowych w zakresie realizowanych projektów