Piątek, 24.3.2017

Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Zdobądź środki na wkład własny

Do 30 listopada 2017 roku można składać wnioski o dofinansowanie wymaganego wkładu własnego w projektach dotyczących aktywizacji i/lub integracji osób niepełnosprawnych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach obszaru E „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

czytaj całość: Zdobądź środki na wkład własny

Podaje się do publicznej wiadomości, iż w przeprowadzonym naborze przedstawicieli organizacji do składu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego na lata 2017-2020 zgłoszono niewystarczającą liczbę kandydatów, w związku z czym, zgodnie z § 3 pkt 15 uchwały Nr XXII/156/2016 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 25 października 2016 r. w sprawie określenia trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, nie tworzy się przedmiotowej Rady na kolejną 2017-2020 kadencję.

czytaj całość: Nie będzie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w kadencji 2017-2020

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 marca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r., przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2017

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych, przewidzianych do realizacji w okresie od 1 marca 2017 r. do 31 grudnia 2017 r., przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Tczewskiego w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych 2017