Czwartek, 29.6.2017

Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei

Jesteś tutaj: NGO > Podmioty Ekonomii Społecznej > Aktualizacja PES

Katalog produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej

Starostwo Powiatowe w Tczewie prowadzi prace nad stworzeniem internetowej bazy przedsiębiorstw społecznych funkcjonujących na terenie powiatu tczewskiego. Baza ma na celu umożliwienie podmiotom ekonomii społecznej szerszej promocji oferowanych produktów i usług. Będzie zawierała krótki opis każdego podmiotu, szczegółowe informacje na temat jego oferty oraz dane teleadresowe.

Przygotowując bazę PES chcemy wspomóc kreowanie popytu na produkty i usługi wytwarzane przez podmioty ekonomii społecznej naszego powiatu oraz budowanie ich dobrej marki.

Poprzez zgromadzenie i udostępnienie danych w jednym miejscu, stworzymy dodatkowy kanał informacyjny ułatwiający potencjalnym klientom indywidualnym, instytucjonalnym i biznesowym znalezienie informacji na temat oferty PES. Baza ma szansę stać się kompleksowym i wygodnym narzędziem dla rosnącego grona zwolenników odpowiedzialnych społecznie zakupów, a także dla podmiotów szukających partnerów do współpracy.

W związku z tym zapraszamy podmioty ekonomii społecznej do współpracy w przygotowaniu zawartości bazy PES, która dostępna będzie na stronie http://ngo.powiat.tczew.pl w zakładce: Podmioty Ekonomii Społecznej. Oferujemy możliwość bezpłatnego umieszczenia informacji o Państwa podmiocie oraz produktach i usługach.

W celu zapewnienia spójności bazy przygotowaliśmy ujednolicony formularz, który można pobrać TUTAJ. Do formularza można dodatkowo dołączyć zdjęcia swoich wyrobów, produktów celem ich publikacji.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do Wydziału Zdrowia, Spraw Społecznych i PFRON Starostwa Powiatowego w Tczewie osobiście lub za pośrednictwem: poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej, faksu.
Dane teleadresowe:  83-110 Tczew, ul. Piaskowa 2, e-mail:  zdrowie@powiat.tczew.pl, nr faksu 58 7734803 lub 58 7734 918.

Szczegółowe informacje na temat przygotowywanej bazy można uzyskać pod nr telefonu 58 7734916.