Przejdź do treści

Poniedziałek, 5.12.2022

Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Powiat Tczewski - strona główna

rotator

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: NGO > Podmioty Ekonomii Społecznej > Aktualizacja PES

Katalog produktów i usług podmiotów ekonomii społecznej

Starostwo Powiatowe w Tczewie prowadzi prace nad stworzeniem internetowej bazy przedsiębiorstw społecznych funkcjonujących na terenie powiatu tczewskiego. Baza ma na celu umożliwienie podmiotom ekonomii społecznej szerszej promocji oferowanych produktów i usług. Będzie zawierała krótki opis każdego podmiotu, szczegółowe informacje na temat jego oferty oraz dane teleadresowe.

Przygotowując bazę PES chcemy wspomóc kreowanie popytu na produkty i usługi wytwarzane przez podmioty ekonomii społecznej naszego powiatu oraz budowanie ich dobrej marki.

Poprzez zgromadzenie i udostępnienie danych w jednym miejscu, stworzymy dodatkowy kanał informacyjny ułatwiający potencjalnym klientom indywidualnym, instytucjonalnym i biznesowym znalezienie informacji na temat oferty PES. Baza ma szansę stać się kompleksowym i wygodnym narzędziem dla rosnącego grona zwolenników odpowiedzialnych społecznie zakupów, a także dla podmiotów szukających partnerów do współpracy.

W związku z tym zapraszamy podmioty ekonomii społecznej do współpracy w przygotowaniu zawartości bazy PES. Oferujemy możliwość bezpłatnego umieszczenia informacji o Państwa podmiocie oraz produktach i usługach.

W celu zapewnienia spójności bazy przygotowaliśmy ujednolicony formularz. Do formularza można dodatkowo dołączyć zdjęcia swoich wyrobów, produktów celem ich publikacji.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do Wydziału Zdrowia, Spraw Społecznych i PFRON Starostwa Powiatowego w Tczewie osobiście lub za pośrednictwem: poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej, faksu.
Dane teleadresowe:  83-110 Tczew, ul. Piaskowa 2, nr faksu 58 7734803 lub 58 7734 918.

Szczegółowe informacje na temat przygotowywanej bazy można uzyskać pod nr telefonu 58 7734916.

Załączniki

wydruk, pdf

przeczytaj treść ponownie

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.